Drukarka etykiet Zebra TLP 2824 PlusDrukarka etykiet Zebra TLP 2824 Plus

Niewielka i stylowa drukarka etykiet z kodami kreskowymi TLP 2824 Plus™ drukująca w szerokościach do 56 mm oferuje zaawansowaną funkcjonalność w zastosowaniach wymagających zarówno druku termicznego, jak i termotransferowego. Drukarka wyposażona jest w 32-bitowy procesor RISC zapewniający szybsze formatowanie i wydruk pierwszej etykiety, port szeregowy z automatycznym czujnikiem i dwa wbudowane języki programowania - EPL™ i ZPL®. Dostępne są takie opcje jak dodatkowa pamięć, Ethernet 10/100, dyspenser etykiet oraz obcinak paragonów, papieru i kartoników.

TLP 2824 Plus zwiększa wydajność personelu dzięki łatwości użycia, którą zapewnia oprogramowanie Zebra Setup Utilities ułatwiające instalację, konstrukcja OpenACCESS™ z przezroczystym oknem podglądu nośnika upraszczająca ładowanie i monitorowanie nośników oraz przycisk resetu sprzętowego. Elastyczne interfejsy i opcje wyposażenia sprawiają, że model ten jest praktycznym rozwiązaniem nadającym się do wielu różnych zastosowań.

Najważniejsze cechy drukarki etykiet Zebra LP 2824 Plus

  • Języki programowania: EPL™ i ZPL® standardowo
  • Konstrukcja: podwójne ścianki
  • OpenACCESS™ zapewnia łatwe ładowanie nośników
  • Automatyczna kalibracja nośników
  • 32-bitowy procesor RISC
  • Unicode
  • Przycisk resetu sprzętowego

Dane techniczne

Technika wydrukutermotransferowa
Rozdzielczość200 dpi
Szybkość wydrukudo 102 mm/s
Max. szerokość etykiety56 mm / 60 mm
Max. długość etykiety990 mm
InterfejsRS232 + USB lub równoległy
Język programowaniaZPL i EPL
Wymiary126 x 178 x 235 mm
Waga1,6 kg

Cena: 1 800 PLN netto
NIŻSZE CENY! 1 500 PLN netto

Drukarka etykiet Zebra TLP 2824 Plus

Kontakt

Star Investments
STAR INVESTMENTS
Drukarki etykiet Warszawa
Rokosowska 1 lok. 78
02-348 Warszawa
tel. 22 254 44 88

www.star-investments.waw.pl
biuro@star-investments.waw.pl

NIP 526-249-67-20
REGON 140173344


STAR INVESTMENTS Warszawa oferuje systemy sprzedaży dla sklepów, hurtowni, restauracji, hoteli i każdego innego biznesu oparte o kasy fiskalne i drukarki fiskalne renomowanych producentów - firm Posnet, Novitus i Elzab a także czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, inwentaryzatory (kolektory danych), drukarki etykiet, terminale komputerowe (POS), ekrany dotykowe, programy dla firm.
Informujemy i zastrzegamy, że dane zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych. Dołożyliśmy wszelakich starań by przedstawione informacje były rzetelne i kompletne, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność i kompletność danych przedstawionych w serwisie, w szczególności informacji o produktach i usługach.
Producenci drukarek etykiet w naszej ofercie: Elzab, Birch, Zebra, Argox